• English version
  • Русская версия
  • Украинская версия

Компанія ТОВ «ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ» - кращі умови поставки природного газу та електроенергії !

ТОВ «Газенергопроект» пропонує стабільне постачання природного газу та електроенергії за нерегульованим тарифом підприємствам, організаціям, державним (бюджетним) установам. Ми здійснюємо надійну і безперебійну поставку природного газу та електричної енергії юридичним особам, що знаходяться у м. Харкові, Харківській області а також по всій території України. Наші клієнти завжди отримують вигідні умови закупівлі природного газу та електроенергії . Залежно від специфіки бізнесу клієнта, встановлюється індивідуальний пiдхiд до формування тарифу. З кожним споживачем розробляється гнучкий графік розрахунків за природний газ та електроенергію.

Ми прагнемо стати вашим надійним партнером, який зацікавлений в успішному розвитку вашого бізнесу і оперативному вирішенні питань, пов'язаних з постачанням українського і європейського газу та електроенергії.

Ми завжди готові до діалогу і взаємовигідної співпраці. Всю необхідну для вас інформацію про постачання газу та електроенергії ви можете отримати за телефонами вказаними на сайті, або відправивши запит на комерційну пропозицію.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З ТОВ «ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ»

Індивідуальна ціна на газУнікальна цінова пропозиція для кожного клієнта

Індивідуальний графік розрахунків за газІндивідуальний графік розрахунків за  газ та електроенергію

Можливість коригування обсягів споживання  газу протягом місяцяМожливість коригування обсягів споживання протягом місяця

Своєчасна реєстрація податкових накладнихШвидка і своєчасна реєстрація податкових накладних

Адреса:

м.Харків, 61072.,
вул. Тобольська,
будинок №38, літера "А-5"

Телефони:

+38 (057) 760-27-62
+38 (067) 760-27-62
+38 (057) 716-88-55 (факс)